Непрофесійна поведінка українських політиків коштує життя українським воїнам – “кіборг” Шишук

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Воїн ЗСУ Андрій Шишук, який воює з 2014 року і був учасником оборони Донецького аеропорту, заявив у інтерв’ю кримськотатрському телеканалу ATR що непрофесійна поведінка українських політиків коштує життя українським воїнам.

“Пам’ятаючи нашу історію, нашої країни і те, що неодноразово внутрішні якісь свари були причиною поразок, при чому таких ‘судьбоносних’, ворог це пам’ятає теж непогано і з його боку не скористатися цього разу цим було би, мені здається, помилкою. І я думаю він зараз цим і займається. І він цим намагається скористатися і він це провокує і в нього це виходить. На жаль”.  

Також він зазначив, що уже при підготовці контрнаступу на Херсонщині було потужне втручання політики. “На цьому піарилися як могли громадські діячі, розповідали куди буде удар, вони розповідали скільки техніки і людей підготовлено, і буде підготовлено, і в які строки” – підкреслив він. 

Він підкреслив: “Ворог не має бути попереджений. Бо війна – це несподіванки, це обман, це якісь хитрощі. Коли в тебе за спиною стоїть там ціла зграя заглядає тобі через плече там в твої плани і потім біжить розповідати і кричати про них навипередки як це все буде, ну то навіщо тоді воювати? Тоді хоча б втримати що є. Ну це насправді питання якби знову ж риторичне, воювати треба но я просто не розумію як люди так можуть зневажати життя солдатів. Ну просто заради своєї реклами, заради своїх рейтингів”.

Читай у Google News!