НАЗК перевірило Зеленського: Президент є зразковим декларантом

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
be654b9d0a02

У Національному агентстві з питань запобігання корупції переконують, що президент України Володимир Зеленський є “зразковим декларантом”. Про це заявив сам голова НАЗК Олександр Новіков в інтерв’ю nv.ua

Зокрема Новіков заявив що перевірка декларації глави держави, яку розпочали після публікації розслідування за матеріалами Pandora Papers вже завершена.

“Президент, як будь-який інший доброчесний декларант, дотримується вимог закону. Президент у цьому випадку є зразковим декларантом. Він надав нам усі документи, які стосуються тих компаній, про які йдеться у журналістському розслідуванні […] До того нам не були відомі ці факти. Тому ми не могли запитати цю інформацію”, – сказав Новіков.

Він наголосив, що головним завданням НАЗК було розслідування – чи отримував Зеленський дивіденди після того, як перестав бути учасником офшорної компанії Maltex Multicapital Corp.

Новіков запевнив, що після оприлюднення розслідування президент надав НАЗК усі документи, які стосуються тих компаній, про які йдеться у матеріалі журналістів

Читай у Google News! google news