Нацрада з питань телебачення звернеться до ЦВК щодо Зеленського

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернеться до телеканалу “1+1” та Центральної виборчої комісії у зв’язку з виявленими в ефірі мовника ознаками порушення виборчого законодавства, повідомляє прес-служба регулятора.

“Національна рада звернеться до каналу за поясненням, як він трактує цю ситуацію, а також повідомить Центральну виборчу комісію про ознаки порушення ТОВ «ТРК «Студія «1+1» статей 3, 561, 57 та 58 Закону України «Про вибори Президента України», оскільки про всі виявлені ознаки порушень в ефірі телерадіоорганізацій регулятор інформує ЦВК”, – йдеться у повідомленні.

Так, зокрема упродовж 27-29 березня Нацрада зафіксувала в ефірі телеканалу трансляцію серіалу «Слуга народу – 3». За даними регулятора, в ньому містяться висловлювання головного героя Голобородька, які дублюють тези передвиборної програми Зеленського та мають ознаки передвиборної агітації в значенні виборчого законодавства України (стаття 58 Закону України «Про вибори Президента України»).

Таким чином, результати моніторингу ефіру ТОВ «ТРК «Студія 1+1» стосовно висвітлення виборчого процесу свідчать про виявлення ознак порушень положень статті 3, статті 561 та статті 57 зазначеного Закону.

До подібних висновків дійшли й у Всеукраїнській громадській організації «Комітет виборців України». Так, у КВУ акцентують, що «показ відеофільму «Слуга народу – 3» під час виборчого процесу має розглядатися як передвиборна агітація на користь Зеленського і має бути оплачений із виборчого фонду кандидата».

Читай у Google News!