Нацрада вирішила відступити від практики останніх п’яти років і почала захищати президента

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу “Прямий”, повідомляє Укрінформ.

Як зазначила на засіданні Нацради перший заступник голови Ольга Герасим’юк, до них надійшло звернення з наріканням на дії і слова ведучого телеканалу “Прямий” Сергія Пояркова, який, на думку заявника, “посягає на честь і гідність президента України Зеленського”.

“Сюжет, я вважаю, негідний. Таке давати в ефір неможливо. Але у нас є певна практика, яка використовувалася останніх п’ять років. І вона виходила з того, що Національна рада ніколи не адвокатує публічних осіб і тим більше не адвокатує, не захищає президента України”, – сказав Костинський, навівши приклад такого випадку, коли Нацрада обмежилася приписом.

Водночас Герасим’юк зазначила, що ринку час подати сигнал про неприпустимість таких речей. “Я тут вбачаю не лише політичні мотиви. Йдеться про порушення усіх етичних стандартів професії. Йдеться тут не лише про президента України. Тут є ознаки образи, яка завдається цілій країні, дуже негативно впливає на створення її іміджу, також у міжнародних спільнотах”, – підкреслила Герасим’юк.

Вона додала, що ведучий не має права подавати такий приклад в інформаційному просторі.

Після обговорення питання члени Нацради проголосували – п’ять голосів “за”, двоє утримались – таким чином схваливши рішення про позапланову виїзну перевірку телеканалу “Прямий”.

Читай у Google News!