На колишнього начальника ГУР МО у справі “вагнергейту” здійснюється тиск з боку влади – Княжицький

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
вагнергейту

На колишнього начальника ГУР МО Василя Бурбу здійснюється тиск з боку влади. Про це заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Микола Княжицький.

Він  повідомив, що так звана ТСК під керівництвом Мар’яни Безуглої намагалася не допустити на засідання  депутатів опозиційних фракцій. А коли Василь Бурба почав давати свідчення щодо спецоперації із затримання “вагнерівців”, Безугла перервала його на моменті, коли могли бути оприлюднені відомості про роль вищого керівництва держави у зриві спецоперації.  

“Після того, як Бурба дійшов до найцікавішого в своїй розповіді, головуюча Безугла оголосила перерву, і ще декілька членів вийшли перед цим на погоджувальну раду. Але комісія була відкрита, і для цього кворум не потрібен, щоб заслуховувати. Велася стенограма. Вони сказали, що не дають нам дозволу слухати цю комісію і продовжили перерву, а потім попросили покинути кабінет”, – говорить Княжицький.

“Для мене дуже важливо було, що сказав Бурба – що українські розвідники працювали чесно і самовіддано. Тому що в них була на це, крім службових причин, крім обов’язку перед державою ще й особиста причина. Багато членів ГУР загинули від рук окупанта. Звичайно, це було дуже серйозним стимулом для проведення тих заходів, які зараз заслуховує комісія”, – говорить Княжицький.

“Ще на минулому засіданні члени комісії говорили, що вони прийняли рішення звернутися, щоб надати державну охорону і захистити тих людей, які брали участь у цих заходах. Але, на жаль, досі це не зроблено. Вони відчувають погрози, тиск з боку влади. Вони відчувають переслідування. Звичайно, це ганебна ситуація, тому що це ті люди, яких потрібно охороняти хоча б від країни-агресора”, – переконаний народний депутат.

Княжицький говорить, що фактично Бурба підтвердив ту інформацію, яка була оприлюднена в українських та іноземних ЗМІ.

Як повідомлялось, Високопоставлений чиновник США назвав операцію із затримання “вагнерівців” українською.

Читай у Google News!
Читай у Google News!