МЗС Німеччини проти визнання Голодомору геноцидом

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Петиційний комітет парламенту Німеччини на засіданні в понеділок розглядав питання про визнання Голодомору 1932-33 років геноцидом українського народу, однак Міністерство закордонних справ Німеччини виступило за відхилення відповідної петиції, пише Deutsche Welle.

“МЗС хоче, аби петицію було відхилено з обґрунтуванням, що поняття геноцид не було визначене до 1951 року. На мою думку, цей аргумент є дуже технократичним. Те ж саме стосується й іншого аргументу – що, окрім українців, це штучно влаштований голод мав і інших жертв, зокрема, в росії, на Кавказі, – заявив депутат Бундестагу від ХДС Арнольд Фаатц. – Цей аргумент, на мою думку, так само більше схожий на відмовку”.

За його словами, така аргументація є досить небезпечною. “Вона суперечить тій оцінці, яку ми сьогодні по праву даємо протиправним діям режиму націонал-соціалістів у Німеччині. Адже тоді незабаром нацисти почнуть вимагати, аби гітлерівський геноцид, який так само відбувся до визначення цього поняття, так само відповідним чином переоцінять”, – наголошує він.

Крім того, Фаатц заявив, що це рішення МЗС хибне ще й тому, що це означає стати на коліна перед росією.

Як повідомлялось, на сайті німецького парламенту з’явилася петиція про визнання Голодомору геноцидом українців

Читай у Google News!