Музиканти закликали назавжди відмовитись від російських серіалів, фільмів та музики

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
російських серіалів

Представники благодійної організації “Фонд розвитку української музики” закликали громадянське суспільство назавжди відмовитись від російських серіалів, фільмів та музики. Відповідну заяву оприлюднили українські митці у Facebook.

“Друзі, ми, працівники та партнери Фонду Розвитку Української Музики, як і всі українці, перебуваємо в глибокому шоці від побаченого і пережитого за 40 днів війни. Остаточним доказом, який руйнує всі міфи про «велику російську культуру» та «російські духовні скрєпи» є розстріли мирних громадян в Бучі, Ірпені, Гостомелі та ще десятках населених пунктах нашої країни. Мародерства, насильство, військові злочини, вандалізм, осквернення, грабіж та садизм – від сьогодні це синоніми до слова «російський» та до поняття «російська культура». Ми вже переконались остаточно, що російські фільми та музика несуть ядовиті програми поведінки, отруєні цінності, та садистські меседжі.

По іншому не можна пояснити поведінку недолюдків-окупантів, які виросли під впливом цієї культури та влаштували звірські розстріли мирних громадян та мародерства в наших містах. Ми звертаємось до засобів масової інформації з закликом назавжди припинити трансляцію російських серіалів та фільмів. До радіостанцій та музичних телеканалів звертаємось із проханням назавжди вилучити зі свого ефіру музику російського походження. Ми також звертаємось до блогерів з проханням не використовувати російську музику в своїх соціальних мережах. Звертаємось до депутатів Верховної Ради із закликом створити закон про квотування української музики в радіо ефірі музичних радіостанцій та музичних телеканалів на рівні – не менше ніж 50% ефірного часу.

Просимо ініціативні групи що працювали над законом про квоти 2016 року вдосконалити цей закон, провести роботу над помилками, що призвели до можливості маніпуляцій деякими радіостанціями і як наслідок – саботажу закону про квоти ( закон №3822-д «Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення”)Висловлюємо готовність співпрацювати зі всіма організаціями та активістами, хто долучиться до цього процесу на всіх стадіях роботи. Закликаємо громадянське суспільство в Україні підтримати нашу ініціативу та стати на захист нашого культурного простору з єдиною метою – більше ніколи не допустити можливі насильства, вбивства та мародерства з боку оскаженілого ‘русского мира'”, – зазначили у Фонд розвитку української музики.

Президент Фонду Розвитку Української Музики – Oleg Khodachuk
Голова Фонду Розвитку Української Музики – Роман Муха
Лідер гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – Sergii Tanchynets
Продюсер та телеведучий – Igor Kondratiuk
Музичний експерт – @Ihor Panasov
Програмний директор Країна ФМ – Роман Давидов
Лідер гурту СКАЙ – Собчук Олег

Читай у Google News!