Московська церква під ВР вимагала зберегти за нею назву “Українська православна церква”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Московська церква

Під Верховною Радою України священниками РПЦвУ зібрали людей під приводом “хресного ходу”, але ніхто нікуди не йде. Про це повідомляє засновник ресурсу “Духовний фронт” Олександр Єфременко.

“У РПЦвУ незадоволені законопроєктами, які мають на меті змусити їх привести свою назву відповідно до суті Релігійної Організації і не ховатись за назвою “Української церкви” одночасно перебуваючи під керівництвом Кремля. Таким унормуванням назви покаже простим людям, що це ніяка не Українська церква, філія Російської Церкви Московського патріархату. Саме тому “Миряне” РПЦвУ вирішили атакувати Верховну раду”, – вважає Єфременко.

Учасники акції вимагають від Ради зберегти за московською церквою назву “Українська православна церква”. Акція нібито організована громадською організацією “Миряне”, створеною днями церквою Московського патріархату.

Єфременко зазначив, що ця акція – не самоорганізація активу “Мирян” московської церкви. “Це організовані групи на чолі із священниками вирушали із метро “Арсенальна” і центру Києва. Видно, як священники РПЦвУ ведуть мирян на цей мітинг. Священник привіз із села всю свою парафію. Таких парафій є по кілька, є старші: десяті й соті. Їх підвозять до центру автобусами.

Тобто із регіонів навезли по тому самому алгоритму, як відбувались в них так звані “хресні ходи” раніше. Була вказівка із Кремля зібрати масовку і вони її почали виконувати. Таким чином презентація цього мітингу, як самоорганізація мирян РПЦвУ – це велика неправда. Тому що, цей весь антидержавний мітинг організовувався централізовано”, – зазначив він.

“Так звані хресні ходи все більше перетворюються в політичні акції. Якщо раніше, ще було “хождєніє”, то цього разу взагалі “стояніє”, – додав Єфременко.

Читай у Google News!