Монобільшість провалила 70% останніх голосувань – КВУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Монобільшість провалила голосування за 70% останніх рішень Ради – КВУ. Про це повідомляє Комітет виборців України.

«Упродовж останнього місяця суттєво погіршилися показники голосувань монобільшості. Депутати «Слуги Народу» стали частіше провалювати голосування, не забезпечуючи 226 «за». Так, загалом у березні було прийнято 25 законодавчих актів. Лише за 7 з них проголосувало 226 і більше депутатів «Слуги народу». Таким чином депутати монобільшості фактично провалили голосування за 70% останніх рішень Ради», – йдеться у повідомленні.

До прикладу в КВУ зазначають, що за постанову ВР про висловлення недовіри Генеральному прокурору Руслану Рябошапці проголосували лише 179 депутатів «Слуги народу», за звільнення Ігоря Уманського з посади міністра фінансів – 187, за призначення Максима Степанова міністром охорони здоров’я – 195, за так званий закон про неповернення банків колишнім власникам – 198, за звільнення Іллі Ємця з посади міністра охорони здоров’я – 201, за призначення Сергія Марченка міністром фінансів – 212, за призначення Ігоря Петрашка міністром економіки – 217, за закон про відкриття ринку землі – 206.

Натомість, уточнюють експерти, вдалося забезпечити 226 «за» від «Слуги народу» лише під час голосувань за відставку уряду Олексія Гончарука та звільнення членів Кабміну (240 та 242 «за»), призначення Дениса Шмигаля Прем’єр-міністром України та формування нового складу уряду (242 та 228 «за»), призначення Андрія Тарана міністром оборони (239 «за») і призначення Дмитра Кулеби міністром закордонних справ (242 «за»).

Читай у Google News!