Монобільшість планує суттєво зменшити повноваження комітету з питань свободи слова

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Верховній Раді дев’ятого скликання монобільшість планує суттєво зменшити повноваження комітету з питань свободи слова. Про це під час брифінгу заявила перший заступник голови Верховної Ради, кандидат у народні депутати від партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, передає прес-служба партії.

“З повноважень комітету забрали широкий спектр питань, наприклад, те що регламентує роботу засобів масової інформації по рекламі. Я, як представник опозиції і в минулому журналіст, заявила про те, що це не правильно і не відповідає демократичним традиціям. В такому випадку, цей комітет взагалі втрачає свій функціонал. Стефанчук заявив, що тоді давайте поставимо на голосування питання про ліквідацію комітету. Звичайно тут всі проголосували проти, навіть сам Стефанчук. Я не розумію позиції про урізання повноважень надзвичайно важливого і для медіа і для опозиції комітету”, – прокоментувала політик.

Геращенко зазначила, що подібне скорочення повноважень комітету відбувається вперше в історії незалежної України та протирічить самому принципу його діяльності.

“На робочій групі обговорювали питання функціоналу, предметів ведення комітетів, і вперше, за 28 років роботи Верховної Ради, були значно урізані повноваження комітету з питань свободи слова. Звідти викреслили питання висвітлення діяльності самого парламенту – це нонсенс. Цей аспект та законодавство по рекламі, по електронним медіа, по друкованим медіа тощо передали в комітет гуманітарної та інформаційної політики. Наша політична сила не голосувала за це питання”, – наголосила Ірина Геращенко.

Читай у Google News!