Монобільшість блокує законопроєкти щодо COVID-19, сепаратизму та боротьби з корупцією – Княжицький

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
Ze

Монобільшість Зеленського не хоче розглядати законопроєкти, які запроваджують відповідальність за сепаратистські заклики, передбачають посилення заходів для боротьби з коронавірусом та спрямовані на відновлення антикорупційної інфраструктури. Про це заявив народний депутат фракції “ЄС” Микола Княжицький, передає prm.ua.

Він підкреслив, що фракція не буде підтримувати такий порядок денний нової сесії парламенту.

“Ініціативи “Європейської Солідарності” навмисно не включені в цю постанову і не просто тому що це ініціативи “Європейської Солідарності”, а тому що законопроект 3956 пропонує встановити покарання за публічні заяви про належність території України або частини території Україна іноземній державі а також публічне заперечення суверенітету України”, – наголосив він.

Також депутат зазначив, що до порядку денного нової сесії не включена ціла низка проєктів і постанов, які стосуються невідкладних заходів протидії поширенню коронавірусної інфекції. Він перелічив проекти, які подавалися депутатами “Європейської Солідарності”, але ігноруються президентською більшістю:

  • проєкт постанови про вжиття невідкладних заходів з розширення мережі закладів охорони здоров’я, що надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2;
  • проєкт постанови про невідкладні заходи з протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в Україні;
  • проєкт постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів для забезпечення цільового використання коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

“Не включено законопроєкт про внесення змін до закону про запобігання корупції щодо повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції. Не включено проєкт змін до бюджетного кодексу щодо захищених видатків державного бюджету. Не включено постанову про незаконне призначення Шкарлета, якого тут призначили кнопкоадвтвом”, – також зазначив він.

“Я розумію чому. Тому що далі хочеться красти на вакцинах, тому що далі хочеться не відповідати за сепаратистські заклики, тому що далі хочеться приватизувати ВИШі. Так як це сталося зараз з Національним авіаційним університетом, де всупереч закону, всупереч рішенням судів було призначено старого ректора табачниківських часів лише для того, щоб роздерибанити і забудувати стадіони цього вищого навчального закладу”, – підкреслив Микола Княжицький.

Читай у Google News! google news