Монобільшість блокує ТСК по справі Шеремета – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
rada 3

Керівництво Верховної Ради вже рік блокує створення тимчасової слідчої комісії по справі Шеремета, як і ТСК по справі “вагнерівців”. Про це на своїй сторінці у Facebook написала співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

Вона нагадала, що ще у грудні 2019 року закликала надати підстави, на яких президент Зеленський публічно призначив “винними” Антоненка, Дугарь та Кузьменко.

“13 грудня 2019 на ефірі у Савіка Шустера, де були присутні міністр Аваков і люди з команди Зеленського, де крутили сумнозвісний брифінг, на якому Зеленський, Рябошапка і ко назвали Яну, Юлю і Ріфа вбивцями, я запитала, на якій підставі в цьому брифінгу брав участь той, хто мав би бути гарантом Конституції. Чи усвідомлюють вони всі, що це публічний тиск на слідство і майбутній суд. І що буде, якщо доказів вини зацькованих на всю країну людей виявиться недостатньо. Відповіді не почули”, – згадує Ірина Геращенко.

“Вже рік спікер Разумков блокує створення ініційованої “Європейською Солідарністю” ТСК по вбивству П.Шеремета. Як і по “вагнерівцям”. Вже рік члени нашої команди ходять в суди, аби підтримати Юлю і Ріфа, й останнього не віддають на поруки”, – констатує співголова фракції.

“Сьогодні, після шокуючої інформації про можливу причетність до вбивства Павла білоруських спецслужб, думаю, те ж тріо має вийти на брифінг і дати суспільству вичерпну відповідь: чи є в слідства хоч якісь докази, що люди, обвинувачені у сповідуванні “величі арійської раси”, співпрацювали зі спецслужбами сусідньої країни. Чи справа розвалюється на очах, і Ріфа рік тримають в тюрмі тільки тому, що його призначили винним на найвеличнішому брифінгу”, – наголошує Ірина Геращенко.

Читай у Google News! google news