Міноборони повідомило про провал реформи харчування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Міністерство оборони повідомило, що не може організувати харчування військових по-новому. Про це йдеться в матеріалі Ukrainian Military Pages.

“Керівництвом Міністерства оборони й командуванням ЗС України було прийнято рішення щодо переведення на систему харчування за Каталогом певної кількості військових частин. Всі інші харчуються з використанням аутсорсингу. Це система, яка передбачає повний цикл дій суб’єкта господарювання від закупівлі продуктів до подачі готової їжі на стіл”, – повідомила прессекретар міністра оборони Світлана Павловська.

Проблемою, яка несподівано з’явилася після попередніх доповідей про успіхи, виявилася нездатність армії утримувати штатних кухарів у частинах. Замість цього Міноборони вирішило й надалі платити гроші за приготування їжі та зберігання продуктів комерційним фірмам, які фактично неможливо контролювати, що і стало причиною ініціювання реформи в 2015 році.

“Суб’єкт господарювання лише закуповує продукти харчування і доставляє їх на місце. Решта заходів, зокрема зі зберігання, приготування та подачі на стіл забезпечуються особовим складом відповідної служби військових частин. Цей штат становить кілька тисяч осіб у військах і на цей час, в умовах збройного протистояння, відсутня можливість виділяти таку кількість штатних посад для сфери обслуговування”, – заявили в Міноборони.

Читай у Google News!