Міністр охорони здоров’я має понести відповідальність за блокування закупівель в критичній ситуації загрози епідемії – Стефанишина

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Міністр охорони здоров'я має понести відповідальність за блокування закупівель в критичній ситуації загрози епідемії - Стефанишина 1

У кращих традиціях Богатирьової колишній міністр Уряду Азарова вирішив поставити державні закупівлі в медицині під контроль, пише член парламентського комітету з питань охорони здоров’я, ексзаступниця міністра охорони здоров’я Ольга Стефанишина.

“Знаєте, чому в лікарів немає костюмів захисту, а в українців – тестів на коронавірус? Бо Міністр Ємець блокує закупівлі через міжнародні організації! А знаєте чому він їх блокує? Правильно: на них не вкрадеш. Сьогодні ця особа вже погрожує керівництву Медичні закупівлі України ” та не дає проводити тендери без свого “смотрящого” з кримінальним минулим”, – заявила Стефанишина.

За її словами, Ілля Ємець вимагає завести в керівництво свою “довірену особу”. Людину, яку раніше була засуджена за крадіжки.

“По-хорошему вы не захотели. Будет по-другому”, – це погроза міністра Ємця керівнику держпідприємства Арсену Жумаділову, який вже звернувся із заявою про вчинення кримінального правопорушення в ДБР, наголошує Стефанишина.

“Міністр Ємець має понести всю відповідальність за блокування закупівель в критичній ситуації загрози епідемії та спроби втручання в роботу незалежної закупівельної агенції. Все, що зараз робить ця людина – злочин проти кожного з нас”, – вважає Стефанишина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket