Мінімальна кількість сімей загиблих бійців отримала допомогу від держави – волонтерка Ярова

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
загиблих бійців

В державі тотально не вистачає коштів, щоб виплатити родинам обіцяні 15 мільйонів після загибелі воїна. Зараз лише невелика кількість сімей все ж отримали першу виплату за полеглого чоловіка, розповіла голова ГО “Мрія дітей України” Дана Ярова в інтерв’ю 5 каналу, передає censor.net.

“Міністерство оборони зробило реструктуризацію обіцяних 15-ти мільйонів, і перший транш – це 3 мільйони. Втім, на пальцях однієї руки можна перерахувати наші підопічні родини, які його отримали. ГО “Мрія дітей України” не тільки збирає гуманітарну допомогу, а й розпочала програму відпочинку для дітей “Літо без війни”. Це дає змогу сім’ї хоча б тиждень прожити без обстрілів, тривог і психологічного навантаження. Кожного тижня діти Героїв їдуть на відпочинок: в Карпати, Болгарію, Грецію”, – зазначила Дана Ярова.

За її словами, дітей Героїв здебільшого підтримують соціально відповідальні бізнеси та підприємці, зокрема великі оператори ринку. Але донати надходять і від фізичних осіб, небайдужих українців.

“Найчутливіше, коли ми одержуємо посилки від українців, які бажають підтримати дітей полеглих воїнів. Там завжди пишуть листівки “твій батько – найкращий”, “це мій телефон – я хочу з тобою дружити”. Саме цього я прагнула, створюючи цей напрямок. Адже українці – це єдина родина, в якій один одного підтримує. Відчуття єдності дає нам силу, енергію і віру в перемогу. Я не можу залишатись осторонь, коли бачу, як діти Героїв внаслідок важкої травми втрачають дитинство. Не можу тоді чесно дивитися в очі своїм дітям, якщо не зроблю всього від мене залежного. Нам жити в цьому суспільстві – це наш обов’язок підтримати сім’ї полеглих воїнів”, – констатувала Ярова. 

Читай у Google News!