Меркель докладає зусиль для повернення росії у ПАРЄ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Федеральна канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що Рада Європи не має забувати про порушення з боку росії, але виступає за повернення делегації рф до Парламентської асамблеї.

Про це вона заявила на пресконференції у Берліні після зустрічі із президентом Володимиром Зеленським, повідомляє кореспондент “Європейської правди”.

Меркель підтвердила, що Німеччина докладає зусиль для повернення делегації російського парламенту до роботи ПАРЄ і розраховує, що найближчим часом матиме успіх у цьому.

“Ми мали різні спроби і підходимо до завершення процесу”, – зауважила вона, відповідаючи на запитання журналістів.

Як повідомлялося, раніше Берлін підтримував повернення рф без виконання нею умов, однак зараз Меркель заявила, що виступає за запровадження механізму примусу для рф.

“Треба шукати і знайти якийсь шлях для повернення росії (до роботи у ПАРЄ), але водночас треба знайти якийсь шлях для того, щоби вони виконали зобов’язання”, – заявила вона, додавши, що у Німеччини не викликає сумніву незаконність дій росії.

Нагадаємо, регламентний комітет ПАРЄ схвалив резолюцію, яка може змінити правила організації щодо запровадження санкцій стосовно делегацій. Цей крок може призвести до повернення російської делегації у ПАРЄ.

Асамблея розгляне затверджений комітетом проєкт резолюції наприкінці червня.

Раніше українські правозахисники застерегли від схвалення цієї резолюції та безумовного повернення російської делегації до ПАРЄ, оскільки росія повністю нехтує вимогами організації.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що не хоче допустити виходу Роcії з Ради Європи. 


Читай у Google News!