Мер Дніпра рекомендує евакуюватися з міста

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Мер Дніпра

Міський голова Дніпра Борис Філатов не рекомендує тим, хто раніше виїхав з міста, повертатися зараз Він також просить жінок, дітей, людей похилого віку та тих, хто не пов’язаний з роботою критичної інфраструктури, евакуюватися з Дніпра.

Про це він сказав під час брифінгу, повідомляє ukrinform.ua.

Філатов нагадав, що керівники Луганської та Донецької областей закликали громадян максимально швидко залишити територію.

“Тому велика кількість людей зараз рухається в нашому напрямку… Я б усіх просив і рекомендував не затримуватися, а далі пересуватися, тому що там у будь-якому разі безпечніше. Всі мають можливість відновити сили, перепочити, і далі я б радив усім пересуватися в напрямку Заходу України”, – сказав міський голова.

Він також зазначив, що багато родин, які виїхали раніше, почали повертатися в Дніпро, але з цим краще зачекати.

“Я б не рекомендував повертатися. Квітень буде гарячим. Велике прохання: всім, хто має можливість, виїхати”, – сказав Філатов, уточнивши, що йдеться про жінок, дітей, людей похилого віку та тих, хто не пов’язаний з роботою критичної інфраструктури.

Міський голова також повідомив, що комунальні підприємства працюють у штатному режимі. КП “Водоканал” має достатню кількість хлору та реагентів, міські лікарні запас ліків на кілька місяців уперед. Крім того, найближчим часом у місто прибуде гуманітарна допомога – партія ліків з Ізраїлю.

Як повідомлялося, віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук закликала жителів Луганської, Донецької та частини Харківської областей слідкувати за оголошеннями голів ВДА про евакуацію.

Як відомо, згідно з опитуванням, майже 80% українських біженців планують повернутися в Україну після війни.

Читай у Google News!