Марчук запропонував Штайнмаєру спитати у розвідки, що треба робити з його “формулою”

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Марчук запропонував Штайнмаєру спитати у розвідки, що треба робити з його "формулою" 1

На створення умов для виборів на Донбасі потрібні роки. Про це у Facebook пише колишній представник України в Тристоронній контактній групі Євген Марчук, звертаючись до президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмаєра.

Марчук нагадав, що перші демократичні вибори в Західній Німеччині відбулися в 1949 році, тобто через чотири роки після закінчення Другої світової. “У зв’язку з цим у мене запитання до найдосвідченішого європейського політика пана Штайнмаєра: Ви справді призабули, що на початку необхідно було всеосяжне припинення вогню, глибока демілітаризація, демократизація суспільного життя, а тільки потім-потім істинно демократичні вибори?”, – поцікавився політик.

Він також вважає, що не зайвим був би “Нюрнберзький (чи тепер Гаазький) трибунал”.

Крім того, Марчук запропонував президенту ФРН поспілкуватися з представниками німецької розвідки, щоб дізнатися про деталі війни, яку Росія шостий рік веде у центрі Європи. “Може керівники Зовнішньої розвідки Вашої країни, які знають реалії нашої п’ятирічної війни з Росією, підкажуть, що Вам потрібно зробити з цією Вашою “формулою”, написав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket