Луцькими підземеллями тепер можна прогулятися онлайн

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У мережі інтернет виклали перший віртуальним тур луцькими підземеллями.

Про це написав начальник відділу туризму департаменту економіки та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Станіслав Ольшевський у Facebook

“Ми це зробили! Перший віртуальний тур Луцьким підземеллям вже опублікований на картах Google! Поширюйте друзям, в усі куточки України та за кордон. Вдалий промоконтент Луцька та Волинської області”, – йдеться у повідомленні.

Відправитися у віртуальну подорож підземеллями Луцька можна за посиланням

Раніше Ольшевський повідомив що вони разом із фотографом Дмитром Малишевим працюють над створенням віртуального туру підземеллям під костелом Петра і Павла за технологією Googlestreetview.

По тому ж принципу оцифруємо основні туристичні магніти області
1. Луцький замок. 2. озеро Світязь. Шацьке поозер’я. 3. Стародавній Володимир.4. Сваловичі. Нацпарк “Прип’ять – Стохід”. 5. Олика. Резиденція Радзивіллів.”, – поінформував він.

Як підкреслили у Центрі туристичної інформації та послуг міста Луцька, відтепер всі охочі можуть дистанційно поринути в магічну атмосферу. “Проте віртуальний світ – не реальний. Тому приїздіть до Луцька, щоб побачити все на власні очі”, – звернулися до туристів в організації.


Читай у Google News!