Луценко: Через рішення КСУ спонсора терористів, учасника бойових дій проти України, випустили під заставу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Заступнику Гендиректора підприємства-спонсора терористів “ЛНР”, якого затримали з посвідченням “учасника бойових дій” проти України, суд дав можливість вийти під заставу в 570 тис. грн, повідомив у Facebook генпрокурор України Юрій Луценко.

“Гуманний Конституційний суд України вирішив, що неправильно визначати арешт, як безальтернативний запобіжний захід у справах про тероризм і державну зраду. Заступнику Гендиректора підприємства-спонсора терористів “ЛНР”, якого затримали з посвідченням “учасника бойових дій” проти України, суд дав можливість вийти під заставу в 570 тис грн. Це сталося в той самий день, коли терористи розстріляли медичний автомобіль ЗСУ. Про те, в яких умовах сидять наші військові і політичні в’язні – відомо”, – написав він.

Луценко додав, що у зв’язку з цим рішенням суду в зоні ризику опинились понад 1000 арештованих в Україні терористів та їх посібників.

“Завтра – суд над найціннішим для Кремля арештантом гр. Вишинським. Днями – апеляція Єфремову. Нема слів… Закон без справедливості”, – написав прокурор.

Як відомо, Конституційний суд України (КСУ) ухвалив рішення за конституційними скаргами кількох громадян, зокрема депутатки України Надії Савченко щодо положень частини 5 статті 176 Кримінального процесуального кодексу, визнавши цю норму неконституційною.

Читай у Google News!