Логіка Арестовича або чому згода на путінські умови лише наблизить Україну до нової війни

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Логіка Арестовича

Логіка пана Арестовича, який вважає, що конституційна фіксація євроатлантичних прагнень України стала однією з причин російського нападу на нашу країну, нагадує мені логіку жертви зґвалтування, що намагається зрозуміти що вона зробила не так і чому саме на неї напав маніяк, пише журналіст Віталій Портников.

“Може, вона була неправильно одягнена, може вона занадто сильно йому посміхались або, навпаки, була надто агресивною? А правда в тому, що маніяк напав тому, що хотів напасти і знищити, а не тому що жертва обрала не той фасон одягу.

Євроатлантична інтеграція України турбує путіна тільки з однієї причини – якщо вона відбудеться, окупація українських земель і включення їх до складу Російської Федерації стане неможливим. А це і є головною метою путіна, а зовсім не нейтралітет України чи визнання російського статусу Криму”, – пише Портников.

За його словами, навіть якщо Україна сьогодні погодиться із путінськими умовами і стане нейтральною державою, це не врятує нас від війни, а наблизить нас до неї. “Як і бажання закінчити війну у голові у 2019 році не відвернуло нас від війни, а тільки наблизила нас до неї. Просто війна із нейтральною і демілітаризованою Україною стане для путіна менш ризикованою, ніж нинішній невдало підготовлений напад. Зрозумійте, нарешті, що путін не стільки закінчує цю війну, скільки готується до наступної”, – вважає журналіст.

Читай у Google News!