Ліквідація російських терористів, які здійснювалися за наказом Порошенка, при Зеленському повністю припинилися – Бутусов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
counterintelligence ua

2016 року, унаслідок зухвалої спецоперації 5-го управління Департаменту контррозвідки Служби безпеки України в ліфті свого будинку в центрі Донецька було знищено одного з найвідоміших російських терористів – Арсена Павлова, позивний Моторола, пише головний редактор censor.net Юрій Бутусов.

Cпецоперації з ліквідації ватажків російських терористів, які здійснювалися за наказом президента Порошенка, при президенті Зеленському повністю припинилися. Як відомо, 21 лютого 2015 року Служба безпеки України оформила підозру терористу Моторолі за статтею 438 ККУ (воєнний злочин — порушення законів та звичаїв війни). Йому інкримінувалося знущання, катування та розстріли людей. Про це свідчили звільнені заручники — що він “просто підходив і з пістолета вбивав людей”.

16 жовтня Арсен Павлов зайшов у під’їзд з одним охоронцем. Український диверсант чув, що відбувається у ліфті. Коли в ліфт зайшли люди, він набрав номер “Мотороли”, яким той користувався. В той момент, коли в ліфті задзвонив телефон і Павлов узяв слухавку, пролунав вибух.

Бутусов констатує, що за два з половиною роки президентства Володимира Зеленського на Донбасі українські спецслужби не знищили жодного відомого російського терориста. “Ні про який успіх спецоперацій говорити не доводиться, тому що начальником комітету з розвідки при президенті Зеленський призначив відкритого русофіла, заступника міністра закордонних справ часів Януковича Руслана Демченка. В результаті минула половина терміну повноважень Зеленського, а ми обговорюємо не успіх наших спецслужб, а провали”, – зауважує журналіст.

Водночас він зазначає, що “усі ті, хто організував і виконав успішну ліквідацію Мотороли, залишаються з нами, і вони завжди готові повернутися у стрій”. “Ліквідація терориста Павлова – яскрава сторінка в історії Війни за Незалежність в стилі ізраїльської Моссад. І прийде час – про цей подвиг у нас також будуть написані книги і зняті фільми”, – резюмує Бутусов.

Читай у Google News! google news