Лікар, який допоміг побороти віспу, пояснює чого очікувати

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
побороти віспу

Епідеміолог Ларрі Брілліант, який попереджав про загрозу пандемій в 2006 році, вважає, що ми можемо перемогти новий коронавірус – але спочатку нам потрібно набагато більше тестування, пише wired.com.

14 років тому Брілліант, епідеміолог, який допоміг побороти віспу, розказав, як виглядатиме наступна пандемія. У той час це звучало майже занадто жахливо, щоб сприймати серйозно. “Мільярд людей може захворіти, – казав він. – близько 165 мільйонів людей загинуть”. За його словами, за таких умов повинна була б настати глобальна рецесія та депресія, а втрати для економіки від 1 до 3 трильйонів доларів, були б набагато гірші, ніж загибель 100 мільйонів людей.

Сьогодні немислиме сталося, і Брілліант, голова правління організації “Зупинити пандемії”, ділиться досвідом з тими, хто перебуває на передовій. Ми далекі від 100 мільйонів смертей через новий коронавірус, але він перевернув наш світ догори дном.

Брілліант намагається не говорити “я вам казав” занадто часто. Але він казав нам про це у виступах та матеріалах, і як радник для пандемічного фільму жахів “Зараження” [Contagion – УТ], який зараз, в період глобального карантину, всі дивляться із дому.

Читай у Google News!