Дата візиту МВФ стане відома після досягнення прогресу в усіх блоках питань – глава НБУ

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Дата візиту МВФ стане відома після досягнення прогресу в усіх блоках питань - глава НБУ 1

Дати перебування місії МВФ в Україні будуть відомі після вирішення низки питань, які турбують Міжнародний валютний фонд, однак цілком імовірно, що візит відбудеться до кінця нинішнього року.
Про це голова Національного банку Кирило Шевченко, який перебуває з візитом у Вашингтоні, повідомляє ukrainian.voanews.com.

“Для того, щоб з’явились дати, треба досягнути прогресу в усіх блоках питань. Якщо шляхи вирішення питань будуть напрацьовані й ми з обох сторін почнемо по них рухатись, то я в цьому питанні є оптимістом – в України є всі шанси отримати місію МВФ до кінця цього року”, – сказа він.

За словами Шевченка, наразі з МВФ обговорюють три блоки питань. Зокрема, перший стосується рішення Конституційного Суду й антикорупційної діяльності в Україні, другий – проєкту держбюджету на 2021 рік, а третій – роботи самого Нацбанку.

“Найбільше занепокоєння свого часу викликало рішення Конституційного Суду… Чіткі месиджі, які надав Президент, показали, що в України немає іншого шляху, й Україна буде докладати всіх зусиль для того, щоб надалі підтримувати антикорупційну інфраструктуру”, – відзначив Шевченко.

Як відомо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що ситуація з КСУ не вплине на співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket