Кривонос заявив, що у нього багато питань щодо початку повномасштабного вторгнення росії: Яким чином ворог так швидко лівобережну Херсонщину завоював?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
вторгнення росії

Відставний генерал Сергій Григорович Кривонос в інтерв’ю Роксані Руно заявив, що у нього багато питань щодо початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

 

“У нас багато запитань щодо початку цієї війни і хто допустив, що ця війна почалась. В мене, як у військового з досвідом і перебування у Херсонській області у 14-му році величезна кількість питань. Яким чином ворог так швидко лівобережну Херсонщину завоював?

Чому ані мости, ані переходи, ані канали не виконали ту функцію, яку вони виконували у 14-му році? Бо насправді Північнокримський канал і система розголужених каналів – це мабуть найкращі протитанкові перешкоди у світі. І там жоден танк не пройде просто так. Плюс декілька мостів, які в свій час були заміновані, були підготовлені і там постійно знаходились підорзділи, які відровідали за їхній підрів, не були підірвані. Це дозволило ворогу абсолютно спокійно дойти да Херсона і захопити Херсон, і міст через Дніпро.

Двох генералів за це розжалували до полковників, але відповіді на поставлені запитання це точно не дає. Така бездіяльність стає причиною недовіри до влади у тих, хто захищає цю країну”, – говорить генерал Кривонос.

“Ті перемоги, яких ми сьогодні досягаємо, це добре, але цих проблем у багатьох випадках можна було не допустити. Рік, що передував повномасштабному наступу російських військ багато було озвучено розумних підказок керівництву країні: що і як потрібно зробити військовим, що мають зробити цивільні адміністрації. І не тільки я про це говорив… Але нічого не було зроблено”, – розповідає Сергій Григорович .

“Напередодні війни влада Чернігова ігнорувала питання створення сил Територіальної Оборони в місті і області. До чого це призвело?… І, навіть, коли вже російські війська наблизилися до Чернігова, були випадки, коли бажаючим стати на захист України відмовляли через відсутність у них медичної довідки, чи довідки про несудимість. І це в той час, коли вже бої йшли майже на околицях міста… Питання не в тому звідки ті люди, а в тому хто і як їх скеровує”, – говорить генерал.

“А зараз в Офісі Президента шукають того, хто ж підсунув президенту Зеленському отой закон “Про супротив”. Цей закон не працює! І війна це продемонструвала. А головна причина в тому, що ті люди, які займалися “цими питатннями”, виявилися звичайними непрофесіоналами”, – вважає Кривонос.

Читай у Google News!