“Кримська платформа” мовчить про репресії проти кримських татар – Чийгоз

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
crimea nasa

Механізм “Кримської платформи” недієвий через непослідовність дій влади. Про це заявив нардеп від Європейської солідарності Ахтем Чийгоз на брифінгу у Верховній Раді, повідомляє 5.ua.

Чийгоз наголосив, що учасники платформа не відреагували на арешти кримців, бо українська влада не наполягла. “Почалися репресії проти кримських татар. Кримська платформа, на жаль, мовчить. Мовчить тому що ми не наполягли, ми непослідовні”, – наголосив Чийгоз.

Однопартійка Ахтема Чийгоза Софія Федина додала, що Президент Зеленський не помічає війни та замовчує події в Криму. “21 вересня – Міжнародний День миру. А що у нас є? Понад 13,5 тисяч загиблих, тому що Верховний головнокомандувач України Володимир Зеленський традиційно розказує, що у нас мир у всьому світі, і що там не стріляють. Будь-яке умиротворення агресора сьогодні і заглядання в очі путіну результує тільки набагато більші втрати, про які, на жаль, сьогодні українська держава замовчує, зокрема про те, що сьогодні відбувається в Криму”, – зазначила Федина.

Читай у Google News! google news