Комісія з регулювання азартних ігор не може визначитись чи анулювати ліцензію російської букмекерської контори 1xBet

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
1xBet

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей [КРАІЛ] не може визначитись зі своєю позицією щодо того, чи треба анулювати видані раніше ліцензії на роботу російської букмекерської контори 1xBet в Україні.

Як відомо, 30 березня 2022 року КРАІЛ у розпал повномасштабної війни росії проти України видала ліцензії на роботу в Україні російської букмекерської контори 1xBet.

У відповідь на запит delo.ua у КРАІЛ заявили, що “наразі тривають внутрішні процедури щодо розгляду даного питання, а також спільна робота з правоохоронними органами щодо ТОВ “Твоя беттінгова компанія”.

На питання, яка позиція КРАІЛ щодо озвученого вищим військово-політичними керівництвом країни доручення заборонити роботу 1xBet в Україні, в прес-службі Комісії відповісти не змогли, зазначивши, що “тільки після завершення та отримання результатів буде надано офіційну позицію КРАІЛ” та що вона буде оприлюднена на офіційному вебсайті Комісії.

Як відомо, після піднятого в українському суспільстві скандалу щодо дозволу КРАІЛ працювати в Україні букмекерській конторі 1xBet, в Комісії заявили, що не побачили у букмекера зв’язку з рф. Хоча, як виявилося, ліцензії були видані на торговельну марку 1xBet, яка зареєстрована на кіпрську компанію Navasard Limited, яка, за даними Forbes, належить громадянам рф Роману Семіохіну, Сергію Каршкову та Дмитру Казоріну.

Читай у Google News!