Компанії з групи Roshen назвали 280 млн грн штрафу від АМКУ політично вмотивованою атакою

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Підприємства з групи компаній Roshen називають безпідставним штраф Антимонопольного комітету у розмірі 283 млн грн і пов’язують його з політичним переслідуванням п’ятого президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє пресслужба компанії “Інтерстарч Україна”.

“АМКУ ухвалив рішення про застосування штрафних санкцій до “Інтерстарч Україна”, “Дніпровський КПК” та “Інтеркорн” в розмірі 283 мільйони гривень … з порушенням процедури розгляду справи”, – йдеться у спільній заяві.

Компанії обурені “безпідставними та необґрунтованими” висновками регулятора. 

“Ми вважаємо, що дії АМКУ направлені виключно на політичне переслідування колишнього кінцевого бенефіціарного власника товариств, Порошенка Петра Олексійовича. Не випадково це рішення регулятора цілком співпадає у часі із новою політично мотивованою атакою правоохоронної системи на п’ятого президента України”, – заявили компанії.

Виробники вказують, що АМКУ не дослідив взаємозамінність патоки крохмальної кукурудзяної із іншими видами патоки, виробленої з іншої сировини (наприклад, пшениці), та зосередив свою увагу лише на продукції товариств. 

Також, за словами компаній з орбіти Roshen, “Дніпровський КПК” та “Інтеркорн” є переробниками сировини, які не здійснюють реалізацію патоки третім особам та жодним чином не впливають на формування цін. 

Третя претензія до АМКУ полягає навмисному позбавленню компаній їхніх процесуальних прав, у тому числі можливості представити регулятору свою позицію у справі.

“Ми переконані, що якщо рішення АМКУ не буде скасоване, це негативно вплине на інвестиційний клімат України, та продемонструє міжнародним інвесторам, що вести бізнес в Україні небезпечно та вкрай ризиковано”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, Антимонопольний комітет дозволив компаніям Коломойського не платити майже 5 млрд грн.

Читай у Google News!