Команду відключити “Прямий”, “Еспресо” та “5 канал” дав заступник керівника ОПУ – Береза

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
ОПУ

Зараз ви здивуєтесь. Тому що переконаєтеся, що обслуга ОП реалізує принцип “Кому війна, а кому мати рідна”. Почну з того, що сьогодні я дізнався, що Держконцерн РРТ вимкнув “Еспресо”, “Прямий” та 5 канал із цифрового ефіру, заявив народний депутат VIII скликання Борислав Береза, передає prm.ua.

На підставі чого? А безпідставно. Від слова зовсім. Не було рішення ні РНБО, ні СБУ, ні Мінкульту чи Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Ніхто з них не приймав такого рішення. Але Державний концерн РРТ все ж таки вимкнув три канали. Я добре розумію, що без команди згори таке зробити не могли. І тоді я звернувся за інформацією до своїх джерел та злих язиків з ОП.

Так от мої джерела кажуть, що ця “геніальна” ідея народилася в голові Кирила Тимошенка. Юне дарування, яке займалось “Великим будівництвом”, мабуть, занудьгувало на роботі й вирішило проявити свою корисність владі. Тому він прийшов до Єрмака і запропонував вирубити ці канали. Мовляв, поки війна та зірки склались, як Єрмаку треба, то можна й вирубити ці канали з ефіру. А потім не включити їх. Тому що багато хто в ОП вже живе виборами після війни. Війна не закінчилася, а в них у голові вибори.

Мабуть, перегрілися. Але повернемося до інформації від джерел. Так ось, Єрмаку ідея дуже сподобалася. Адже це означає, що не буде каналів, де говорять і показують про “вагнерівців”, Єрмака, Трухіна, Юрченка, Тищенка та інший #моносброд. А решта каналів уже під контролем. І Єрмак дав добро на це. Ще раз. Людина, в чий функціонал входить закупівля степлерів та організація роботи ОП дала добро на відключення каналів. І Кирило зателефонував до керівництва РРТ, яке без пояснення просто відключило ці канали. Як в росії. Дали команду з Кремля і її виконали, попри те, що немає законної підстави. Але це у рф таке могло пройти тихо. А Україна – не росія. Тут не вийде. Ми не за це зараз воюємо, щоб будь-яка обслуга свої хитромудрі схеми могла прокручувати.

Це чисте мародерство. Ось, як російські окупанти розповідають усьому світу, що вони прийшли звільняти Україну від нацизму, а самі звільняють українців від телефонів, пральних машин і трусів, які крадуть, так і ОП сьогодні, прикриваючись війною, намагається мародерити в інформаційному просторі, досліджуючи свої, меркантильні інтереси.

Звідси випливає висновок. Чи зараз Володимир Зеленський відсмикне свою слугу, що зарвалася, яка почала будувати свій варіант “російського світу” в Україні або виникає питання — чому сьогодні присутні мародери у владі, які використовують війну у своїх цілях? І що нам із ними робити. Мовчати точно не будемо. Нефіг їм прикривати свої гидоти війною. А керівництву РРТ варто подумати, як воно пояснюватиме своє беззаконня і назвати хто наказав на ці дії. І час пішов.

Читай у Google News!