Кличко підтримав Залужного та вважає, що кожен політик після війни заплатить за свої успіхи чи провали

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю 20min.ch, що головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний сказав правду щодо ситуації на фронті, тож критика на його адресу незаслужена.

“Він сказав правду. Іноді люди не хочуть чути правду. Але врешті він несе відповідальність. Він пояснив та обґрунтував, яка сьогодні ситуація. Звичайно, ми можемо ейфорійно брехати нашим людям і нашим партнерам. Але ви не можете робити це вічно. Дехто з наших політиків критикував Залужного за його чіткі слова – це неправильно. Я його підтримую”, – заявив Кличко.

Мер Києва також зауважив, що не здивований падінням популярності президента Зеленського. “Люди бачать, хто ефективний, а хто ні. Були і є численні очікування. Зеленський платить за помилки, які він зробив”, – вважає Кличко.

На уточнювальне запитання, про які саме помилки йдеться, Кличко зазначив: “Люди запитують себе, чому ми не були краще підготовлені до цієї війни. Чому Зеленський до останнього заперечував, що це станеться. Або чому росіяни змогли так швидко дійти до Києва”.

Водночас міський голова Києва підкреслив, що президент сьогодні має важливу функцію, і ми повинні підтримувати його до кінця війни. “Але після війни кожен політик заплатить за свої успіхи чи провали”, – вважає Кличко.

Читай у Google News!