Клімкін про кримінальне провадження проти нього: Я буду діяти дуже жорстко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін пообіцяв «жорстко діяти» у відповідь на кримінальне провадження. У коментарі Радіо Свобода він припустив, що це провадження – спроба завдати репутаційної шкоди.

“Колишній депутат Вовк, який проти МЗС подавав дуже багато позовів… Зараз НАБУ відмовило йому у відкритті справи, він пішов до суду. Якщо ми подивимося на Мінські домовленості, це взагалі чиста політика. Я навіть коментувати це не хочу. Я поважаю принцип верховенства права. Цензурних слів у мене нема. Я думаю, це за визначенням не підслідність НАБУ. Якщо це спроба завдати репутаційної шкоди, то я буду діяти дуже жорстко – з контрпозовами й так далі”, – сказав Клімкін.

У травні на той час народний депутат Віктор Вовк від Радикальної партії у своєму депутатському запиті заявляв, що п’ятий президент України Петро Порошенко та міністр закордонних справ України Павло Клімкін протягом 2014-2019 років “систематично здійснили комплекс протиправних дій, спрямованих на незаконне підписання, виконання та законодавчу імплементацію так званих “Мінських угод” як начебто міжнародних зобов’язань України, зокрема щодо внесення змін до Конституції України та законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей”.

Читайте також: Супрун: Правоохоронним органам дана вказівка відкрити проти мене кримінальну справу.

Читай у Google News!