Кличко: Богдан вимагав всі дії погоджувати з Вавришем або Ткаченком

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Голова офісу президента Андрій Богдан намагався нав’язати столичного забудовника Андрія Вавриша та гендиректора “1+1” Олександра Ткаченка для узгодження рішень київському міському голові Віталію Кличку. Про це мер столиці заявив на прес-конференції в Києві.

“Мені поступив дзвінок від пана Богдана. Він заявив, що я повинен коригувати свої дії відповідно процесів, які відбуваються в місті, з двома персоналіями – я можу вибрати з тим чи з іншим – були озвучені прізвища пана Вавриша та пана Ткаченка”, – розповів Віталій Кличко.

https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/2466170090071290/

За його словами, Андрій Богдан фактично вимагав всі дії погоджувати з цими двома персонами. “На що я чітко поставив запитання: скажіть, будь ласка, пане Богдан, які офіційні посади вони обіймають і які ключові ролі? Що вони повинні вирішувати в консультаціях щодо кроків, які відбуваються в нашому місті?” – продовжив мер Києва, додавши, що він відмовився узгоджувати свої дії з Вавришем чи Ткаченком.

Як повідомлялось, Київський міський голова Віталій Кличко та його брат Володимир Кличко подали позов до суду проти телеканалу “1+1”.

Читай у Google News!