Кількість безробітних в Україні перевищила півмільйона осіб

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
work

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні станом на 20 травня 2020 року становила 501 тис. осіб. Таким чином, наразі в Україні на 64%, або на 196 тисяч більше безробітних, ніж на цю ж дату минулого року. Про це повідомляє Державний центр зайнятості на офіційному сайті.

За даними пресслужби, зростання обсягів реєстрації безробітних відбулося в усіх регіонах, найбільш суттєво у Хмельницькій, Запорізькій, Полтавській, Київській, Львівській, Закарпатській областях [у 2,1 – 2,3 рази] та м. Києві [у 3,5 рази]. За період карантину в базі даних Державної служби зайнятості налічувалося 112 тис. вакансій, що на 55% менше, ніж за відповідний період минулого року.

Станом на 20 травня 2020 року кількість вакансій, становила 51 тис. одиниць [на 40% менше, ніж станом на відповідну дату минулого року]. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7 тис. грн. Кількість претендентів на одне робоче місце в різних регіонах широко варіюється. Так, станом на 1 травня 2020 року, кількість претендентів у Чернігівській області становила 28 осіб на одне робоче місце, а у Києві – 2 особи.

Читай у Google News!