Київ вимагає від Британії прибрати тризуб з антитерористичного посібника

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Київ вимагає від Великої Британії видалити тризуб з антитерористичного посібника. Відповідна заява з’явилася на сторінці посольства України у Сполученому Королівстві.

“Розміщення Тризуба, конституційного національного символу та Герба України, у посібнику з протидії екстремізму, виданому антитерористичною поліцією для викладачів та медичного персоналу Великої Британії, є вкрай обурливим. Цьому не може бути жодних пояснень. Ми вимагаємо видалити Тризуб із посібника з офіційними вибаченнями”, – йдеться в заяві дипвідомства.

Посібник видала поліція Британії. Його розіслали медичним працівникам та викладачам у межах кампанії проти екстремізму. У документі зібрані знаки та символи радикальних угруповань – наприклад, неонацистів і джихадистів.

Додаються і фото з татуюваннями, серед яких, зокрема, свастика, тризуб та символіка полку “Азов”. Загін внесли до розділу організацій, які сповідують ідею домінування білої раси. Український герб позначили як націоналістичний символ.

До посібника також потрапили й зоозахисні та екологічні протестні рухи й організації. Скотленд Ярд заявив: не вважає їх екстремістськими, лише хоче допомогти громадянам краще розуміти різну символіку.

Читай у Google News!