Керуючий партнер: Роль ICU в угодах з “Аграрним фондом” абсолютно правомірна

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

За словами керуючого партнера ICU Костянтина Стеценка, його дії та роль ICU в угодах з “Аграрним фондом” є абсолютно правомірними. Це підтверджено рішеннями судів усіх трьох інстанцій в 2014 році. У цих угодах ICU була брокером з боку “Аграрного фонду” в угодах купівлі-продажу ОВДП між Фондом і Брокбізнесбанком, йдеться на сайті компанії.

“Генеральна прокуратура була учасником згаданих судових розглядів і чудово обізнана щодо рішень всіх судів, які визнали, що наші дії відповідали закону. Тепер, через п’ять років, Генеральний прокурор чомусь вирішив витягнути цю справу з-під сукна, при цьому оперуючи очевидно неправдивою інформацією”, – наголошує Стеценко.

Крім того, за його словами, він ніколи не був заступником Валерії Гонтаревої, а Олексій Філатов ніколи не був юристом в цих угодах. “Радує тільки те, що сума так званих “збитків” від цих угод знизилася з 4 млрд грн, озвучених Генпрокурором в травні, до 2 млрд грн в його заявах вчора, і потім вчора ж він її знизив до 150 млн грн. З такими темпами і до нуля недалеко”, – іронізує Стеценко.

“На жаль, все, що відбувається, виглядає як банальна спроба чинити тиск на мене і групу ICU. З урахуванням численних порушень з боку ГПУ, я маю намір реагувати на ці дії в установленому законом порядку”, – підсумовує керуючий партнер ICU.

Як повідомлялось, раніше заступник генерального прокурора Сергій Кізь підписав підозру Валерії Гонтаревій, Олексію Філатову та Костянтину Стеценку у справі ІСU

Читай у Google News!