Керівники “Енергоатому” почали навчання в Київській школі економіки ще до завершення тендеру – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Енергоатом

Група керівників державного підприємства “Енергоатом” почала проходити навчання в Київській школі економіки ще до завершення тендеру, повідомляє nashigroshi.org.

У виданні зазначили, що 10 червня Милованов опублікував світлину групи лідерів “Енергоатому” на навчанні в “КШЕ” на тему “Джерела влади в організаціях”. І додав, що має ідею зробити фонд зарплат і центр якості освіти для шкільних вчителів разом із “Метінвестом”. Проте жодних даних щодо оплати цього навчання Милованов не оприлюднив.

Натомість у “Prozzoro” немає даних про діючі договори “Енергоатому” з “КШЕ” за останній час. Лише торік замовляли коротке денне дистанційне навчання фахівців із публічних закупівель: “Енергоатом” для десяти осіб за 98 тисяч гривень, а “РАЕС” для однієї особи за 11 тисяч гривень.

Разом з тим “Енергоатом” прямо зараз проводить тендер на навчання своїх топменеджерів очікуваною вартістю 8 мільйонів гривень. Як повідомляється у системі “Прозорро”, заявки подали “Київська школа економіки” та ТОВ “Академія ДТЕК”.

За даними видання, на тендері замовляють операційний та проєктний менеджмент, фінансовий та управлінський облік, управлінську економіку, організаційну поведінку, лідерство та управління персоналом, стратегічний маркетинг, стратегічне планування, управління ризиками і змінами, роботу над проєктами. Програма для менеджерів середньої ланки включає управління процесами, управління в мультипроєктному середовищі, управління в кроскультурному контексті, корпоративні фінанси, дизайн-мислення та інновації:

– топменеджерів вчитимуть за управлінськими дисциплінами програми MBA (Master of Business Administration) в обсязі до 500 академічних годин;

– менеджерів середньої ланки – щодо ефективного володіння інструментами для аналізу ринку та управління активами, побудови зав’язків з органами державної влади та можливостей презентації компанії у публічній площині та ефективної взаємодії з медіа в обсязі до 200 академічних годин.

Так, за результатами конкурсу переможець буде надавати послуги аудиторно і дистанційно з вересня 2021 по червень 2023, тобто два навчальні роки. Аукціон запланований на 6 липня.

Водночас журналіст Юрій Ніколов у Facebook зауважив, що компанія Милованова вже почала надавати свої послуги “Енергоатому”, попри відсутність будь-яких результатів тендеру.

“Здається, Милованов вирішив перевірити всі граблі тендерних і кримінальних законів, запустивши КШЕ на генпідряди. Ось він особисто задокументував надання навчальних послуг Енергоатому ще до того, як виграв його тендер. Атомники хочуть витратити 8 мільйонів на підвищення кваліфікації топменеджменту. І КШЕ вирішило поборотися за цей контракт з “Академією ДТЕК”. Аукціон пройде тільки в липні. А Миловановські викладачі вже вчать атомників”, – написав Ніколов.

Читай у Google News!