Керівник слідчої групи ДБР заявив про тиск з метою порушення проваджень проти Порошенка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
порушення проваджень проти Порошенка

Керівник слідчої групи Державного бюро розслідувань Олег Корецький заявив, що на нього чинився тиск з метою порушення кримінальних проваджень проти п’ятого Президента Петра Порошенка.

Він готовий вийти із заявою для ЗМІ. Відповідну відеозаяву на своїй сторінці у мережі Facebook оприлюднив адвокат Ілля Новіков. Адвокат Порошенка також повідомив, що так звана “справа “Ленінської Кузні” закрита.

“Кримінальна справа по “Ленінській кузні” (одна з 24 “справ Порошенко”) сьогодні закрита, я отримав постанову від керівника слідчої групи Олега Корецького. На слідчих чинився тиск, про що Корецький погодився розповісти найближчим часом пресі”, – пише Ілля Новіков.

Олег Корецький у відео заявив “Я готовий, тому що я тільки за публічність. Коли ти спочатку розслідуєш все нормально, по закону, а потім приходять ці люди якісь незрозумілі, “харківські”, починають давати незрозумілі вказівки. Ти їм кажеш: “немає складу злочину. Нема! Давайте будемо приймати законні рішення”. А вони кажуть, що ти “уходи”, бо для тебе немає місця. Тому що ти їм не підходиш… То звісно, що я готовий вийти на пресу. Я прийняв це рішення”, – говорить Корецький.

Читай у Google News!