КБ “Луч” провело вогневі випробування зенітної РК-10

Getting your Trinity Audio player ready...
FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
зенітної РК-10

Українське державне підприємство Конструкторське бюро «Луч» провело етап заводських випробувань зенітного варіанту ракети РК-10, повідомляє defence-ua.com.

Перше, що звертає увагу, це нове аеродинамічне рішення РК-10 у зенітному варіанті. Якщо протитанковий варіант виконаний у традиційній схемі – крила спереду, рульові поверхні позаду, то ракета для ЗРК виконана у схемі “качка” з рульовими поверхнями у носовій частині ракети. Таке рішення необхідне для забезпечення більшої маневреності ракети для знищення повітряних цілей.

Водночас засіб керування ракети залишається без змін – “лазерна стежка”, коли прицільна станція веде ракету до цілі у структурованому лазерному полі. Проте, як і у випадку з повітряним “Бар’єр-В”, розробляється варіант з альтернативним наведенням за відбитим лазерним променем. 

Зенітний варіант РК-10 отримав збільшений двигун, що збільшило енергетику ракети, а відтак і збільшення дальності ураження повітряних цілей. Нову ракету з уніфікованими рішеннями можна встановлювати на наземні та повітряні носії, а також на морські платформи.

Як повідомляється, РК-10 замислювалась, як універсальний засіб, що призначений для знищення наземних та повітряних цілей та має розміщуватись на наземних, морських та повітряних платформах. Це має бути потужна універсальна зброя, яка здатна знищувати противника на відстані понад 10 км.

Читай у Google News!