Кабмін витратить 700 тис грн на моніторинг критики в ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Департамент секретаріату Кабінету міністрів України замовив інформаційні та експертно-аналітичні послуги про діяльність уряду на загальну суму 691,3 тис грн. Відповідні документи оприлюднено на порталі системи ProZorro.

Згідно з умовами договору ⭧, замовник отримуватиме щоденний, щотижневий і щомісячний аналізи з висвітлення ключових інформаційних повідомлень кожного з членів Кабміну, а також інформації щодо кожного урядовця у загальнонаціональних засобах масової інформації (зокрема, зазначатиметься тональність повідомлення з розділенням за прихильністю ЗМІ; охоплення аудиторії (окремо за різними типами ЗМІ – теле-, радіоканали, друковані видання та Інтернет-ресурси); дослідження ефективності комунікації членів Кабміну, а також критики на їхні адреси.

Також у пакет послуг входить оперативний моніторинг згадувань про членів Кабінету міністрів України у ЗМІ в режимі реального часу. Про появу негативних повідомлень щодо урядовців необхідно інформувати замовника не пізніше 15 хвилин після публікації у ЗМІ.

У Кабміні склали список обов’язкових телеканалів, друкованих видань, радіо та інтернет-ресурів для аналітичного дослідження:

Телеканали (загальнонаціональні): “Україна”, СТБ, “Прямий”, UA:Перший, “1+1”, “5 канал”, “112 канал”, Zik, “24”, Newsone, “Інтер”, ICTV, “Рада”, “Перший діловий”, “Україна 24”.

Друковані видання (загальнонаціональні): “Урядовий кур’єр”, “Голос України”, “Газета по-українськи”, “Факти і коментарі”, “КП в Україні”, “Новое время”, “Вести”, “Гордон”, “Корреспондент” та інші друковані видання, на яких виходять повідомлення про діяльність Кабінету міністрів України.

Радіоканали (загальнонаціональні радіостанції): UA:Українське радіо, “Радіо Люкс”, “Шансон”, “тро FM”, “АвтоРадіо”, “Русское Радио Украина”, “Хит-FM”та інші радіостанції, на яких виходять повідомлення про діяльність Кабміну

Провідні сайти та інформагенції, на яких виходять повідомлення про діяльність Кабміну.

Читай у Google News!