Кабмін спрямує ₴5,9 мільярда на розвиток АПК

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Кабінет міністрів виділить 5,9 млрд грн на програми розвитку агропромислового комплексу у 2019 році. Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав у Twitter після відвідання виставки “Агро-2019”.

“У 2019 році уряд виділяє 5,9 млрд грн на програми розвитку АПК. Ми частково компенсуємо вартість української сільгосптехніки, саджанців для садів, будівництва ферм”, – зазначив він.

Гройсман поінформував, що за 4 місяці цього року український аграрний експорт зріс на 18,6% (порівняно з аналогічним періодом 2018 року).

Прем’єр-міністр підкреслив, що для України АПК – надзвичайно важливий, “адже в агросекторі працює близько 3 млн людей”. “Наша країна сама себе забезпечує агропродукцією і ми входимо в топ-10 у світі за експортом продукції АПК. Україна торгує з усіма континентами. На першу сходинку виходить ринок Азії. ЄС тримає тверду другу позицію. Причому Україна експортує не тільки сировину, а й продукти переробки”, – додав Гройсман.

Раніше повідомлялося, що за 1 квартал 2019 року експорт продукції агропромислового комплексу з України до країн ЄС збільшився у порівнянні з 2018 роком на 24,4%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket