Юристка часів Януковича, що лобіює інтереси російської церкви, тепер у Мінкульті – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Нещодавно на нараді керівників підрозділів юристку Олександру Александріді представили помічником профільного заступника з юридичних питань при Міністерстві культури України.

Цю посаду вона обіймає вже тиждень, пише “Антикор”

Як повідомляється, Александріді до 2013 року працювала у міністерстві (її привів Михайло Кулиняк – міністр культури за часів режиму Януковича). Вона відома також своєю відвертою підтримкою Московської церкви. Є активним модератором юридичних посилів від проросійських ЗМІ, таких як Спілка православних Журналістів. Отож, найстрашніші сценарії планомірно втілюються в життя, підкреслює видання. 

За даними порталу, Новинський та єпископ РПЦвУ Антоній (Паканич) давно хочуть інкорпорувати своїх людей, щоб реалізувати власні юридичні сценарії і переглянути всю юридичну практику Міністерства культури України для блокування переходів із РПЦвУ до ПЦУ. 

У матеріалі зауважується, що в одному з інтерв’ю на популярному серед православних вірян російської церкви каналі “Перший козацький” Александріді називає закон про перейменування УПЦ МП “антицерковним законом”. Вона також впевнена, що якби хтось із Московського патріархату благословив якісь протести то “в нас все могло бути по іншому”, йдеться у статті.

Читай у Google News!