Іранський депутат щодо збиття літака МАУ: Військові добре виконали свої обов’язки

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Депутат іранського парламенту і член комісії з питань законодавства і юстиції Хассан Норузі схвалив роботу військових, які збили український літак МАУ під Тегераном, повідомляє Al Arabiya.

“Військові сили добре виконали свої обов’язки. Рух літака був дуже підозрілим”, – заявив Норузі. За словами політика, літак МАУ не контролювався сторожовою вежею “і, мабуть, потрапив під контроль Америки”, оскільки за тиждень до цього перебував в Ізраїлі. Іранський депутат вважає, що американці зламали систему контролю українського літака, встановивши “кілька спеціальних цілей в Ірані”.

Він також сказав, що наведені ним докази роблять безглуздим арешт винуватців трагедії. Норузі підкреслив, що арештів не буде.

Однак видання зазначає, що офіційна позиція Ірану не відповідає заявам іранського депутата, адже кілька осіб, які були причетні до катастрофи українського літака в Ірані, були арештовані.Також це говорить про те, що, незважаючи на офіційну позицію Ірану про “людську помилку”, літак МАУ міг бути збитий навмисно.

Читай у Google News!