Іран про збиття літака МАУ: Було 2 ракетні удари з інтервалом у 25 секунд

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
МАУ

Аналіз із чорних скриньок збитого українського пасажирського літака показав, що літак було вражено двома ракетними ударами, проміжок між якими становив 25 секунд. Пасажири були ще живі деякий час після удару першого вибуху, пише Reuters, посилаючись на заяву Ірану у неділю, 23 серпня.

“Через 19 секунд після того, як перша ракета потрапила в літак, голоси пілотів всередині кабіни вказували на те, що пасажири живі … Через 25 секунд друга ракета потрапила в літак”, – зазначається в повідомленні.

Заява глави Іранської організації цивільної авіації є першим офіційним звітом про зміст записів голосів та даних з кабіни екіпажу, які були надіслані для зчитування у Францію у липні, нагадує агентство.

Глава іранської Організації цивільної авіації Турадж Зангане заявив, що на самописцях зі збитого українського літака авіакомпанії МАУ зафіксовано лише 19 секунд розмов після першого вибуху, пише Deutsche Welle.

Як повідомляється, шрапнель від першого вибуху уразила передню частину літака і ймовірно, порушила роботу самописців. Саме цим можна пояснити те, що між першим і другим вибух пройшло 25 секунд, у той час, як самописці зафіксували лише 19 секунд розмов з моменту першого вибуху.

Як відомо, літак Boeing 737-800 МАУ, який прямував з Тегерана до Києва, розбився вранці 8 січня незабаром після вильоту з іранської столиці. Жертвами катастрофи стали 176 громадян шести країн – всі, хто перебували на борту.

Раніше влада Ірану неодноразово відмовлялась передавати іншій країні бортові самописці зі збитого українського літака, а також переносила дати їхньої передачі.

Читай у Google News!