Інвестиції є наріжним каменем економічної стратегії – Милованов

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Інвестиції є наріжним каменем економічної стратегії - Милованов 1

Головна мета в економічній сфері – забезпечити громадян легальною роботою з гідною оплатою праці та створити умови для успішного власного бізнесу. Про це йдеться у повідомленні МЕРТ на сайті Facebook.

Для цього Уряд ставить перед собою амбітні цілі: за 5 років збільшити ВВП країни на 40%, створити понад 1 млн робочих місць і залучити 50 млрд дол США прямих іноземних інвестицій.

“Саме інвестиції є наріжним каменем цієї стратегії. Інвестиції – це нові робочі місця, а робота – це можливість для українців заробляти та жити краще. Ми працюємо, щоб допомогти людям знайти легальну роботу із білою зарплатою, а якщо людина хоче працювати на себе та мати власний бізнес – створити умови для його успішного ведення”, – наголосив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Згідно бачення Стратегії для стрімкого нарощення інвестицій зусилля концентруються на 3 напрямках:

  • створення ефективних ринків. Як факторів виробництва (землі, капіталу, праці), так і кінцевої продукції, у тому числі на тих ринках, де сьогодні держава є монополістом. Зокрема, вже демонополізовано ринок спирту. На черзі – створення конкурентних ринків вітчизняних університетів та медичних закладів. Далі – ринки вантажних і пасажирських залізнодорожних перевезень та енергетики. 
  • Інвестиційні ініціативи. По-перше, мова йде про державні інвестиції в інфраструктуру. Ефективність вітчизняного бізнесу дуже сильно страждає від “вузьких місць” у транспортній сфері. У цьому напрямку серед пріоритетів – дороги, розширення доступу залізної дороги до портів, електрифікація залізної дороги, розвиток річкового транспорту, зокрема, модернізація Дніпровського каскаду.

Як повідомлялось, Милованов не виключає розслідування, щоб дізнатися чому не падають ціни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket