Індія висловила зацікавленість в українській РЛС

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Успішна демонстрація нової версії глибоко модернізованої РЛС метрового діапазону зацікавила Індію, повідомляє “Спецтехноекспорт”.

Усі ключові механізми радару, окрім антени, є новими та розробленими інженерами української приватної компанії. Представники посольств іноземних країн, що відвідали демонстрацію, дуже позитивно оцінили нову розробку українських фахівців. Було заявлено, що радар має великі експортні перспективи. 

Це підтверджено, зокрема, проявленим інтересом індійських партнерів Спецтехноекспорту до нової розробки. Вже під час міжнародної виставки АероІндія 2019, що проходитиме 20-24 лютого у м. Бангалор, відбудеться ряд переговорів щодо потенціалу виробництва українського радару метрового діапазону на потреби Збройних сил Індії.

Нова розробка – це повністю твердотільний радар УКХ діапазону, призначений для виявлення повітряних цілей різних типів на далеких відстанях та раннього попередження про появу ворожого об’єкту у повітрі. Цей радар здатен виявляти цілі, що залишаються невидимими на смугах інших частот. При цьому, робота радару однаково ефективна за різних погодних умов. 

Загальним недоліком існуючих до цього часу УКХ радарів була низька точність виявлення цілей. В новому радарі цей недолік було успішно усунуто за допомогою новітніх методів обробки сигналів і координат. Таким чином, під час виконання бойових завдань даний радар здатен забезпечувати точне цілевказування для систем протиповітряної оборони. При цьому, радар залишається практично невразливим для протирадарних ракет.

Читай у Google News!