Європейські компанії фінансуватимуть будівництво найбільшої вітроелектростанції в Україні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

В присутності Президента України Петра Порошенка в Давосі відбулось підписання Угоди між норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо проекту “Сиваш”, повідомляє прес-служба президента.

Пакет документів передбачає фінансування на 150 млн євро будівництва найбільшої вітрової електростанції в Україні та однієї з найбільших вітроелектростанцій Європи загальною вартістю близько 400 млн євро.

“Я вважаю, що на сьогоднішній день це дуже важлива характеристика, коли кожен день, кожен тиждень, кожен місяць в Україну приходять інвестиції. Дуже важливо, що вони приходять з відомими французькими компаніями. Дуже важливо, що вони приходять у таку сферу як відновлювальна енергетика. Дуже важливо, що це доводить ефективність інвестиційної ради при Президенті, коли за одним столом сидять компанії, які мають загальну капіталізацію трильйон доларів і частину з цих коштів спрямовують в Україну”, – сказав Петро Порошенко.

Президент додав: “Я думаю, що це найкраща характеристика того, які зміни відбулися в державі. Незважаючи на будь-які обставини інвестори довіряють Україні, інвестори довіряють українцям, інвестори довіряють українському бізнес-середовищу”.

Читай у Google News!