“Європейська солідарність” створила сайт, щоб кожен міг допомогти літнім людям

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Коронавірус має об’єднати українців, і “Європейська солідарність” закликає волонтерів допомогти мінімізувати пересування літніх людей та тих, хто потребує допомоги, долучитися до нашої платформи допомоги, де кожен може розмістити повідомлення про товари або ліки, які потрібно купити в аптеках, магазинах тощо. Про це заявив народний депутат фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко на брифінгу, передає 5.ua.

“Пересування літніх людей має бути максимально обмежене. Водночас ці люди мають купувати собі їжу, ліки. І тут має бути взаємна допомога, солідарність з цими людьми. Давайте на коронавірус відповімо взаємодопомогою і добротою. Тому ми разом з активістом Петром Обуховим створили платформу і назвали її “Солідарність”.

Це інтернет-сайт http://v2020.org.ua, на якому кожна людина може зайти і зареєструватися. Там дві групи: ті, хто потребує допомоги, аби хтось просто купив їм їжу, і купив їм і приніс під двері чи передав на вулиці. І ті, хто можуть це зробити – волонтери, молоді люди, які мають вільний час і можливість допомогти”, – сказав він.

Гончаренко також наголосив, що ця платформа буде використовуватися для допомоги без прямого контакту тим, хто вже захворів, тому що вони мають бути ізольовані вдома.

Читай у Google News!