ЄС став на сторону України в питанні ПриватБанку

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
ЄС став на сторону України в питанні ПриватБанку 1

Європейський Союз підтримує зусилля Нацбанку щодо реформування фінансового сектору України та зусилля влади щодо відшкодування збитків від колишніх власників збанкрутілих банків. Про це йдеться у заяві Представництва ЄС в Україні у Facebook.

“У 2016 році міжнародні партнери України підтримали рішення уряду та Національного банку України (НБУ) націоналізувати ПриватБанк на вимогу колишніх власників в якості єдиного ефективного методу захисту вкладників банку – українського народу та бізнесу – і стабільності фінансової системи”, – йдеться у заяві.

На думку Представництва ЄС, судочинство має повноцінно скористатися висновками звіту спеціалістів Kroll на замовлення НБУ. “Міжнародні партнери України уважно стежитимуть за розвитком подій у цій сфері”, – заявили у Євросоюзі.

Як відомо, у 2016 році міжнародні партнери України підтримали рішення уряду та НБУ націоналізувати ПриватБанк на вимогу колишніх власників в якості єдиного ефективного методу захисту вкладників банку – українського народу та бізнесу – і стабільності фінансової системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket