Єрмак похвалився поверненням до режиму тиші, окупанти спростовують

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Єрмак похвалився

Відновлення режиму припинення вогню, про яке сьогодні домовилися на засіданні Тристоронньої контактної групи, є кроком до деескалації на сході України, пише керівник ОПУ Андрій Єрмак.

“Наші багатомісячні зусилля задля повернення до повноцінного дотримання режиму припинення вогню дали плоди. Під час сьогоднішнього засідання Тристоронньої контактної групи всі сторони висловили намір рішучо дотримуватися домовленостей щодо заходів з посилення режиму припинення вогню від 22 липня 2020 року”, – зазначив керівник ОП. За його словами, це крок до деескалації на сході України.

Водночас російські окупанти спростовують заяву Єрмака щодо досягнення домовленості про режим припинення вогню.

“Домовленості немає, але якщо дуже хочеться заявити, то чому не заявити?! Контактна група, яка закінчилася нічим, раптом виявилася, у версії Єрмака, “переможною та проривною” … І ось народжується коментар Єрмака. Виявляється, що “багатомісячні зусилля дали плоди” … Перемир’я не потрібне, потрібна заява про перемир’я, навіть про неї не домовилися?! Заявили самі”, – написала маріонетка Кремля у політичній підгрупі ТКГ Родіон Мірошник.

Читай у Google News!