Єрмак буде узгоджувати Конституцію України з представниками ОРДЛО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив про необхідність узгодження питань конституційної реформи та місцевих виборів в Україні з представниками ОРДЛО, що є одним із напрямків роботи Тристоронної контактної групи в Мінську. Про це він заявив на брифінгу в Офісі президента

“Протягом кількох років, коли відбувається робота Тристоронньої контактної групи в Мінську, відповідно до пакету Мінських домовленостей ми взяли на себе зобов’язання узгодити декілька питань. Насамперед конституційну реформу в частині децентралізації і питання місцевих виборів із представниками ОРДЛО в рамках Тристоронньої контактної групи. Існує необхідність узгодження цих питань”, – сказав Єрмак.

Голова ОПУ також пояснив функції Консультативної ради, про створення якої йшлося в Мінську.

“На останній зустрічі в Мінську учасники Тристоронньої контактної групи заявили про необхідність створення Консультативної ради, яка створюється в політичній підгрупі. Заявлено про створення цієї ради як дорадчого органу, який може розглядати питання, які узгоджені в пакеті Мінських домовленостей, і давати свої пропозиції, які можуть бути використані або не використані в роботі політичної підгрупи”, – сказав Єрмак.

Читай у Google News!